Sadarbības posmi

Mūsu galvenais mērķis ir apmierināts klients, kurš dzīvo kvalitatīvā mājā, tāpēc „EcoPure Homes™” māju tapšanas process ir balstīts uz tādu sadarbību, kurā tiek panākta saskaņa starp klienta vēlmēm un būvniecības iespējām. Mūsu sadarbība notiks vairākos posmos, kuri Jūsu jauno mājokli no idejas pakāpeniski aizvedīs līdz realizācijai.

Tikšanās mājas būvniecības vietā
Pēc tam, kad esat izrādījuši interesi sadarboties ar mums, pirmais solis Jūsu jaunās koka karkasa mājas tapšanā ir Jums vēlamā laikā norunāta tikšanās vietā, kur Jūs vēlaties būvēt savu jauno mitekli. Apskatīsim un izpētīsim būvlaukumu, uzklausīsim Jūsu vēlmes, kādu Jūs savu nākamo māju vēlaties redzēt, izvērtēsim tās novietojumu no visdažādākajiem aspektiem, lai izvēlētos vislabāko variantu. Šis sadarbības posms ļaus mums novērtēt reālo situāciju mājas būvniecības vietā un sākt strādāt pie tieši šai vietai piemērotiem risinājumiem.

Uzklausīsim Jūsu vēlmes!

Projektēšana
Pēc tam, kad notikusi tikšanās mājas būvniecības vietā, seko nākamais etaps – pašas mājas projektēšana. Šeit iespējami divi varianti – ja Jums jau ir savs mājas arhitektoniskais projekts, tad izmantosim to un ķersimies uzreiz klāt nākamajam posmam. Ja Jums mājas projekta vēl nav, tad, pamatojoties uz Jūsu vēlmēm par to, kādu vēlaties savas jaunās mājas izskatu, mūsu sadarbības partneri - sertificēti arhitekti – izstrādās tās arhitektonisko projektu. Mēs esam gatavi realizēt visdažādākās Jūsu mājas vizuālās ieceres, vienīgi jāatceras, ka sarežģītāka arhitektūra arī palielina kopējās izmaksas.

Varam realizēt visdažādākos

Inženierkomunikāciju projekta izstrāde
Pēc arhitektoniskā projekta pabeigšanas seko mājas inženierprojektēšanas fāze, kas top kopā ar mūsu uzņēmuma profesionālajiem sadarbības partneriem, sertificēto projektēšanas uzņēmumu „SIA Inteleko”, kam ir vairāk nekā 5 gadu pieredze tieši koka karkasa māju projektēšanā. Inženierprojektēšanas fāzē tiek izplānota elektrības, ūdensvada, kanalizācijas un citu komunikāciju pievade. Pēc projekta inženierekspertīzes viss ir sagatavots mājas būvniecībai.
Būvniecība
„EcoPure Homes” māju būvniecība norit stingrā sertificēta būvuzrauga uzraudzībā un pamatojoties uz ISO 9001 standartam atbilstošu kvalitātes vadības sistēmu. Viss process aizņem aptuveni 2 mēnešus. Jums tikai atliek mierīgi gaidīt, kā Jūsu māja kļūst par realitāti – par pārējo parūpēsimies mēs. Vairāk par būvniecības procesu – atsevišķajā sadaļā.