Mājas siltināšana

Mājas siltināšanas darbiem Francijas koka paneļu mājai tiek izmantoti ekoloģiski siltināšanas materiāli, kā arī energoefektīvi hermetizācijas materiāli, kas ļauj mājas sienām vienmērīgi „elpot”, tai pat laikā ļoti efektīvi pasargā no siltuma zuduma.

Mājas siltināšanā ir svarīgi nepieļaut materiālu pienaglošanu un pieskavošanu. Tvaika plēves tiek pielīmētas pie konstrukcijām un savienotas ar speciālām, tikai šiem darbiem paredzētām, SIGA firmas ražotām lentām.

Tieši tāpat, lai mājas siltināšanā izpildītu augstākos standartus, iekštelpu stūru un dažādu konstrukciju sadurvietas tiek hermetizētas ar citām speciālām SIGA lentām. Savukārt pirms SIGA lentu uzlīmēšanas betona virsmas iepriekš tiek nogruntētas ar šādam nolūkam paredzētu grunti.

Mājas siltināšanas darbos tiek pievērsta uzmanība arī reģipša konstrukciju piestiprināšanas tehnoloģijai. Reģipša konstrukcijas netiek piestiprināts pie sienas caur tvaika plēvi pa tiešo, bet gan tiek liktas uz speciālas mīksta materiāla starpplāksnes. Šādi tvaika plēve tiek pasargāta no reģipša konstrukciju kronšteinu saskaršanās ar to un sekojošiem bojājumiem.

Mājas siltināšanas darbos īpaša uzmanība jāpievērš ikvienai niansei, jo pat niecīgs bojājums tvaika plēvē vai neliela sprauga konstrukciju sadurvietās kaut vienā vietā rada būtisku siltuma zudumu. Savukārt ar laiku šādas nepilnības rada mājas konstrukciju un siltināšanas materiālu bojājums, kas atkal atsaucas uz palielinātu siltuma zudumu un vēlāk arī uz remonta darbiem.

Visu izdarot kā nākas katrā būvniecības darbu procesā, tajā skaitā mājas siltināšanā, Jūsu māja būs silta un ilgmūžīga, ar minimāliem apkures un citiem ekspluatācijas izdevumiem. Profesionalitāte, precizitāte un pareizie materiāli – mūsu darbu raksturojums!