Būvniecība

No būvniecības profesionalitātes ir atkarīga mājas ilgtermiņa izturība un droša ekspluatācija, jo pat kvalitatīvi materiāli var tikt izniekoti, ja būvlaukumā strādā iesācēji. Tāpēc „EcoPure Homes™” māju celtniecību mēs uzticam tikai pieredzējušiem un sertificētiem būvniecības speciālistiem.

„EcoPure Homes™” būvniecības kvalitātes vadības sistēma atbilst ISO 9001 standartam prasībāmarhitektūras risinājumus

Būvnieku komandu vada būvdarbu vadītājs, kurš ir sertificēts speciālists ar augstāko inženiertehnisko izglītību un gandrīz 10 gadu pieredzi tieši koka karkasa māju celtniecībā. Būvniecības procesa kvalitāti apstiprina arī iegūtais ISO 9001 standarts uzņēmuma izstrādātajai būvniecības kvalitātes vadības sistēmai. Tas nozīmē, ka Jūsu jaunās mājas tapšana ir profesionāļu rokās – un māja kalpos daudzus gadus.

„EcoPure Homes™” koka karkasa māju būvniecība notiek ātros, kompaktos posmos:
  • Izbūvējam pamatus
  • No uzņēmuma ražotnes uz būvlaukumu tiek piegādāti gatavi koka karkasa paneļi, no kuriem pāris dienu laikā tiek samontēts Jūsu mājas karkass ar visām norobežojošām konstrukcijām
  • Veicam iekšējos un ārējos būvniecības darbus
  • Veicam inženierkomunikāciju (elektrība, ūdens) ierīkošanu un apdares darbus
„Būvniecības pēdējā fāzē tiek stiprināta ārējā apdare (50mm fibrolīta loksnes, akmensvate vai kokšķiedru plate, uz kurām tiek uzstrādāts apmetums), dēļu apdare vai mūra konstrukcija. Šādi veidotas konstrukcijas priekšrocības:
1) konstrukcija elpo,
2) konstrukcija ilgi saglabā siltumu,
3) optimāla materiāla masa un struktūra nodrošina labu skaņas izolāciju,
4) telpās ir koka ēkām raksturīgs mikroklimats,
5) palielina ēkas ugunsdrošību,
6) vienkārša montāža un apstrāde - plātni var viegli pārnēsāt, zāģēt, urbt un naglot,
7) nebojā grauzēji un termīti, nepūst,
8) laba sasaiste ar apmetumu.
Koka karkasa konstrukcija noteikti nenosaka kaut kādus ierobežojumus ēkas fasādes ārējā apdarē. Nav arī nekādu ierobežojumu jumta materiāla izvēlē- kā jebkurai mūra mājai arī vieglo konstrukciju ēkai var klāt gan metāla klājumu vai bitumena šindeļus, gan daudz smagākos māla vai betona dakstiņus.