Ražošana

„EcoPure Homes™” koka karkasa māju materiālu ražošana notiek saskaņā ar augstas kvalitātes kritērijiem, ko apliecina vairāki starptautiskie standarti. „EcoPure Homes™” materiālu kvalitāti un operatīvu ražošanu garantē šādi priekšnoteikumi:

— CE marķējums koksnei, kas apliecina materiāla atbilstību Eiropas Savienības prasībām vides aizsardzībai, veselībai un drošumam. CE marķējums nozīmē, ka ir tikušas veiktas preces atbilstības novērtēšanas procedūras – laboratorijas testi, kuros konstatēts, ka ražotājs ir rūpīgi ievērojis ES direktīvas materiāla ražošanas procesā.

CE marķējums apliecina „EcoPure Homes” materiālu atbilstību ES

— Atbilstība ISO 9001 standartam, kas attiecas uz mūsu uzņēmuma materiālu ražošanas procesa kvalitātes vadības sistēmu. ISO 9001 ir pasaulē pazīstamākais vadības sistēmu standarts, kas nosaka prasības uzņēmuma administrēšanas sistēmai kvalitātes mērķu un prasību sasniegšanai. Uzņēmums, kura vadības sistēma atbilst ISO 9001 standartam, strikti seko līdzi produkcijas atbilstībai augstai kvalitātei. — Sava materiālu ražotne – mūsu uzņēmuma rīcībā ir moderna koka karkasa māju izejmateriālu rūpnīca, kuras maksimālā jauda ir līdz pat 10 mājām mēnesī. Klientiem tas nozīmē, ka pasūtījums tiks izpildīts laikā un bez neparedzētas kavēšanās, kā tas var gadīties ar būvniekiem, kuriem nav savas materiālu ražotnes un jāpaļaujas uz materiālu piegādi no citurienes. Turklāt savā ražotnē mēs paši kontrolējam arī saražoto materiālu kvalitāti. — Materiālu ekoloģiskums – „EcoPure Homes™” materiāli ir ekoloģiski tīri, jo netiek apstrādāti ar kaitīgām ķīmiskām vielām. Piemēram, koka karkasa paneļi nav apstrādāti ar antipirēniem, to vietā ugunsdrošību nodrošina ugunsdrošais reģipsis. Turklāt ekoloģiski draudzīgu pret apkārtējo vidi „EcoPure Homes™” māju būvniecību padara materiālos izmantotā koksne – tā tiek iegūta no t.s. ilgtspējīgajām mežsaimniecībām, kas pievērš uzmanību ekonomiskajiem, sociālajiem un ekoloģiskajiem aspektiem un ir sertificētas ar FSC (Forest Stewardship Council) sertifikātu.
„EcoPure HomesTM” koka karkasa paneļu nesošās konstrukcijas tiek veidotas egles dēļiem, kuri tiek sastiprināti drošā konstrukcijā ar būvkalumu palīdzību. Pirms iebūvēšanas konstrukcijā materiāli tiek rūpīgi pārbaudīti ( sausums, zarainība u.c.) , kaut arī tie jau ir sertificēti ar CE marķējumu un atbilst C18-C24 klasei pēc EURONORM 5 (vai T-1 pēc Norvēģijas standarta), kalibrēti materiāli, kuru mitrums nedrīkst pārsniegt 18%. Uzņēmums strādā ar T-1 standarta kokmateriāliem. Pēc nesošā karkasa izgatavošanas tas tiek apšūts ar OSB 3 plāksni vai ekoloģiskākām plāksnēm (piemēram, vēja reģipsi), pēc klienta vēlmēm. Apšuvumus galvenokārt izmanto, lai nodrošinātu pretestību garenvirziena deformācijai un stingumu karkasa konstrukcijai. Koksnes karkasu konstrukcijai apšuvuma paneļus izmanto karkasa ārējai daļai, kur to funkcija ir veidot ēkas sākotnējo sauso apvalku, kā arī aptvert un aizsargāt visas izolācijas celtniecības darbu laikā. Pastāvīgu aizsardzību laika apstākļu maiņai nodrošina ārpuses apšuvums.Par siltumizolācijas materiālu „EcoPure HomesTM” koka karkasa paneļos kalpo minerālvate, ekovate, koka vate vai kaņepju vate. Kā pretvēja kārta šeit tiek izmantotas koksnes plātnes vai pretvēja membrānas. Pēc siltumizolācijas ievietošanas konstrukcijā tai tiek pārklāta tvaika izolācijas barjera. Plēve stabilizēta pret dabīgo novecojumu un ultraviolēto starojuma iedarbibu. Tvaika izolācijas plēves nepieciešamas, lai aizsargātu siltumizolācijas slāni no ūdens tvaiku piekļūšanas, kas rodas no iekštelpām cilvēku sadzīviskās darbības rezultātā (ēdiena gatavošana, veļas un grīdu mazgāšana). Pareiza tvaika izolācijas plēvju pielietošana palīdz ietaupīt uz vidēji lielas mājas apkures rēķina apmēram 9% gadā. Pēc tvaika barjeras ierīkošanas tiek uzklāts papildus šķērslatojums komunikācijām un aizpildīts ar vēl vienu siltumizolācijas slāni, kas padara neiespējamu jebkādu „aukstuma tiltu” rašanos. Šajā slānī tiek ierīkota elektroinstalācija, signalizācijas vadi, interneta un telefona vadi u.c., tādējādi nebojājot ierīkoto tvaika barjeru, dodot papildus siltumizolāciju un tiek panākts labs skaņas izolācijas efekts.Pēc karkasa konstrukciju montāžas tiek veikti konstrukciju blīvējuma darbi. Blīvējuma stabilitāti nodrošina kvalitatīvas SIGA lentas un celtnieku profesionalitāte un rūpīgums. Pie šķērslatojuma tiek piestiprinātas iekšējās apdares loksnes, uz kurām, jau pēc montāžas objektā tiek uzstrādāti iekšējās apdares materiāli \r\nKoka karkasa paneļus izgatavojam atbilstoši klienta vēlmēm un būvnormatīviem. Pēc siltumizolācijas īpašībām mūsu ražotie paneļi nodrošina siltumvadāmības koeficientu līdz pat U=0,1 W/m2K. No šādiem paneļiem var uzbūvēt ēkas ar gada energopatēriņu apkurei ne lielāku kā 15 kW/m2/gadā. Tas nozīmē, ka apkurei jūs izlietojat ne vairāk kā 1,5 litrus dīzeļdegvielas uz 1m2 grīdas kvadrātmetra gadā. Sīkāk par šādām mājām sadaļā: “pasīvās” mājas. \r\n